جاذبه های گردشگری اطراف ژوهانسبوگ

جاذبه های گردشگری اطراف ژوهانسبورگ

 
پس از بازدید از تمام جاذبه های درون شهر ژوهانسبورگ، برخی از توریست ها شاید بخواهند که جاذبه های بیرون و اطراف شهر را نیز ببینند. مجموعه ی وسیعی از تورهای روزانه به مقصد مناطق اطراف ژوهانسبورگ وجود دارد. این جاذبه ها از چشم اندازهای زیبای طبیعی گرفته تا دهکده های معدنی زیبا و مناظر باشکوه و صداهای حاصل از شهر خورشید را شامل می شود. بنابراین مسافرین بسیاری برای دیدن این زیبایی ها چند روزی از شهر بیرون می روند. سعی کنید از قبل برنامه های خود را هماهنگ کنید تا نهایت استفاده را از زیبایی های آفریقای جنوبی ببرید.

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: شهرPretoria - ژوهانسبورگ

این شهر مکانی ایده آل برای گذراندن یک یا دو روز می باشد. این شهر فرهنگ غنی و جاذبه های تاریخی بسیاری دارد مانند موزه های فراوان. معروف ترین بنای این شهر، مقبره ی Voortrekker می باشد که برای گرامی داشت جنگ رودخانه ی خونین ساخته شد. این جنگ در سال 1838 بین نیروهای زولو و بوئر درگرفت. علاقه مندان به طبیعت نیز میتوانند از پارک Burgers، باغ وحش، باغات گل و گیاه و چندین منطقه ی حفاظت شده ی حیات وحش لذت ببرند.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: دهکده ی Magaliesburg - ژوهانسبورگ

این دهکده به فاصله ی یک ساعتی ژوهانسبورگ واقع شده و معمولا در آخر هفته ها بسیار شلوغ می باشد زیرا جمعیت فراوانی از توریست ها برای اقامت به آنجا می روند. به همین دلیل است که تا این حد محبوب شده است. گردشگران حتی می توانند با استفاده از یک قطار بخاری قدیمی به این شهر سفر کنند که تا هتل اصلی شهر ادامه دارد. قدم زدن در این شهر فوق العاده لذت بخش است و فعالیت های مفرح فراوانی هم برای سرگرمی وجود دارد؛ مانند کوه نوردی، صخره نوردی و دوچرخه سواری بر روی ارتفاعات و مناطق محاط بر دهکده.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: شهر خورشید - ژوهانسبورگ

این شهر معروف، حدود 2 ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. با اینکه بسیار لوکس است اما یکی از برترین مناطق توریست پسند شده است. حتما از شهر گم شده و دهکده ی امواج دیدن کنید. در اینجا چندین ساحل مصنوعی، آتشفشان های طبیعی و بازی های کامپیوتری و ماشینی نیز وجود دارد.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: گهواره ی بشریت (میراث جهانی) - ژوهانسبورگ

این منطقه از بیش از 12 غار آهکی تشکیل شده که حدود 2.3 میلیون سال پیش به عنوان صخره های مرجانی زندگی خود را آغاز نموده بودند. کاوش های انجام شده در این منطقه موجب کشف بقایای فسیل شده ی انسان های ماقبل تاریخ، حیوانات و گیاهان بیشماری شده است. 2 نمونه از بهترین غارهای شناخته شده Sterkfontein و Wonder Cave نام دارند. بهتر است از قبل بررسی کنید که کدام یک از غارها برای بازدید عموم آماده است.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: Dullstroom - ژوهانسبورگ

در اینجا می توانید از شلوغی و هیاهوی شهر در امان باشید. آب بندها و دریاچه های طبیعی این ناحیه مملو از ماهی قزل آلا و ماهیان پرنده می باشد. می توانید در طبیعت زیبا استراحت کنید و یا در گذرگاه های آن قدم بزنید. این شهر بدلیل داشتن مرتفع ترین خط آهن در آفریقای جنوبی معروف است. معمولا در طول ماه های تابستانی بیشتر از اینجا بازدید می شود زیرا زمستان ها دمای این ناحیه تا زیر صفر کاهش می یابد.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

جاذبه های دیدنی اطراف ژوهانسبورگ: Cullinan - ژوهانسبورگ

این دهکده که فقط 45 دقیقه با ژوهانسبورگ فاصله دارد، هنوز همانند شهر معدنچیان قدیمی می باشد. خانه ی سنگی، کلیسیاها و اداره های اینجا همگی به معدنچیان تعلق داشته اند و مربوط به قبل از قرن 20 میلادی می باشند. معدن نزدیک به این شهر همان جایی است که سنگ الماس Cullinan از آن استخراج شد. این سنگ بزرگترین الماس تراش نخورده است و به شاه ادوارد هفتم هدیه شد و امروزه جزو جواهرات سلطنتی بریتانیا می باشد.

ساعت کار: همه روزه – 24 ساعته
پذیرش: پولی

تماس با ما

همراه ما باشید

طراحی سایت و بهینه سازی توسط نوین آی تی

بهینه سازی سایت توسط